Hledáme nové obchodní partnery

Připojte se k rodině Zeliiička a využijte výhody spolupráce s výrobcem na přímo. Pokud toužíte po tom nejlepším pro své zákazníky, pak je to náš společný cíl! Mezi naše stávající obchodní partnery patří, zdravé výživy, farmářské obchůdky, regionální potraviny, internetové obchody, ale také kavárny a zdravá bistra. U nás v Zeliiičku fandíme malým českým obchodům a dodavatelům. Pro to, když se k nám přidáte a stanete se součástí naší cesty, máme pro Vás připraveny speciální nabídky, rychlé doručení a nezapomenutelný osobní přístup. Jsme otevřeni vašim nápadům, jak podpořit prodej českého zeliiičko právě u vás!

Produktová spolupráce

Máte zajímavou surovinu, či produkt, který má přidanou hodnotu a rádi by jste se spojili se zeliiičkem, neváhejte nás kontaktovat, třeba něco vymyslíme.

HoReCa

Pečete kváskové pečivo, nabízíte zdravé krabičky, máte síť zdravých Bister, vlastníte Food truck nebo pořádáte Catering. Tam všude se také naše zeliiičko moc hodí, pokud Vás tahle nabídka zaujala, tak neváhejte a volejte třeba hned teď.

Privátní značka

Nabízíme také produkt na míru a nebo modifikaci naších stálých produktů pod vaší značkou. Potřebujete rozšířit portfolio vlastních produktů, tak nás neváhejte kontaktovat.

Hledáme farmáře

Vy pěstujete -> my zpracujeme -> Vy prodáváte. Bedynkáři, zahradníci, pěstitelské družstva s vlastní zákaznickou flotilou. Pěstujete zeleninu, ovoce nebo třeba bylinky bez postřiků, umělých hnojiv a rádi by jste měli své výrobky, které by jste mohli nabídkou svým zákazníkům? ale nemáte na to prostor ani čas? My Vám s tím rádi pomůžeme pokud to bude v naších silách. Neváhejte se nám ozvat pro bližší informace. Budeme se těšit.